0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

2021-2022

"Zawsze idź przez życie tak jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie."
Vernon Howard

!OFERTA EDUKACYJNA ZSM!

SPRAWDŹ TERMINY POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO

SKŁADANIE DOKUMENTÓW

W związku z możliwością dostarczania dokumentów rekrutacyjnych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty wniosek o przyjęcie do szkoły, w tym wymagane załączniki  w postaci skanów wypełnionych i odręcznie podpisanych dokumentów rekrutacyjnych będzie można przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku szkół kształcących w zawodzie (technikum, szkoła branżowa I stopnia, szkoła policealna) należy osobiście zgłosić się do Kancelarii szkoły po skierowanie na badania lekarskie. Skierowania wydawane są po złożeniu wniosku o przyjęcie w Kancelarii Szkoły w godz. 7.00-15.00 (pok. 12 I piętro).

DOKUMENTY REKRUTACYJNE DO POBRANIA:

TECHNIKUM

SZKOŁA BRANŻOWA

II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

SZKOŁA POLICEALNA

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Branżowa szkoła I stopnia

Szkoła Policealna (w trybie zaocznym)

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych