1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

Nasi partnerzy:

 

 

 


 OFERTA EDUKACYJNA ZSM 2023/2024 


TERMINY POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO 


REKRUTACJA

SKŁADANIE DOKUMENTÓW

Dokumenty rekrutacyjne można pobierać osobiście w Kancelarii Szkoły w godz. 7.00-15.00 (pok. 12, I piętro) lub on-line (poniżej).

W związku z możliwością dostarczania dokumentów rekrutacyjnych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty wniosek o przyjęcie do szkoły, w tym wymagane załączniki  w postaci skanów wypełnionych i odręcznie podpisanych dokumentów rekrutacyjnych będzie można przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważne! Jednocześnie informujemy, że w przypadku szkół kształcących w zawodzie (technikum, szkoła branżowa I stopnia, szkoła policealna) należy osobiście zgłosić się do Kancelarii szkoły po skierowanie na badania lekarskie. Skierowania wydawane są po złożeniu wniosku o przyjęcie w Kancelarii Szkoły w godz. 7.00-15.00 (pok. 12, I piętro) - w terminach wskazanych w postępowaniu rekrutacyjnym.


DOKUMENTY REKRUTACYJNE DO POBRANIA:

TECHNIKUM


SZKOŁA BRANŻOWA


 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE


SZKOŁA POLICEALNA


LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCHTechnikum


II Liceum Ogólnokształcące


Branżowa szkoła I stopnia


Szkoła Policealna (w trybie zaocznym)


Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych


 

 


 

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.