1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9
"Myślenie to najcięższa praca, dlatego tak niewielu jej się podejmuje"
Henry Ford

Nasi partnerzy:

    W sobotę 14 stycznia w Sali Bankietowej Wersal odbył się bal studniówkowy Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach.  Po latach ograniczeń spowodowanych pandemią covid-19 była to pierwsza taka impreza. Jednocześnie trzeba zauważyć, że była to ostatnia studniówka klas czwartych technikum będących absolwentami gimnazjum. Cóż-wraz z nimi kończy się pewien rozdział w historii polskiego szkolnictwa i kilku pokoleń naszej młodzieży.  W naszym ZSM swoje symboliczne 100 dni dzielące  od matury świętowały wraz z wychowawcami cztery klasy: IVB p. Małgorzaty Butkiewicz, IVC p. Leszka Łapińskiego, IVD- p. Illony Sinkiewicz i IVE p. Marcina Więcko. W sobotni karnawałowy wieczór sala Wersal wypełniła się przepięknie wyglądającymi młodymi ludźmi oraz nauczycielami. Nie zabrakło honorowych gości z p. wicestarostą Romanem Czepe oraz z p. dyrektorem Centrum Kształcenia Zawodowego  Krzysztofem Dobkowskim.

Obecnych powitali w imieniu klas czwartych Paulina Klepacka i Jakub Porowski, którzy przekazali głos także przedstawicielom rodziców. Oficjalne rozpoczęcie balu   nastąpiło po wystąpieniu p. dyr. Doroty Kondratiuk, która podziękowała za organizację imprezy i wsparcie dla szkoły ze strony Starosty Jana Perkowskiego. W końcu nadszedł moment, na który wszyscy czekali! Tradycyjny staropolski taniec- polonez-  wykonany został przez młodzież do muzyki skomponowanej przez Wojciecha Kilara. A później… do białego rana trwała wspaniała wspólna zabawa!!!

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.