1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9
"Myślenie to najcięższa praca, dlatego tak niewielu jej się podejmuje"
Henry Ford

Nasi partnerzy:

Uczniowie naszej szkoły nie mogą narzekać na nudę. Początek nowego roku kalendarzowego  przyniósł pierwsze spotkanie w ramach współpracy z 1. Podlaską Brygadą Obrony Terytorialnej, podczas którego uczniowie mogli w interesujący sposób pogłębić swoją wiedzę historyczną na temat  najnowszych dziejów Polski. Uczniowie klasy 4b uczestniczyli w warsztatach z wykorzystaniem gier planszowych IPN, które poprowadziła pani Marzena Zieziula z Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku. Ponadto przedstawiony został animowany film pt. „Niezwyciężeni", dzięki któremu uczniowie zostali wprowadzeni w tematykę walki Polaków o wolność w czasie II wojny światowej. Dalsza część spotkania poprowadzona przez st. kaprala Mariusza Redlińskiego z Pierwszej Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej poświęcona została informacjom na temat przebiegu rekrutacji i szkoleń rotacyjnych w WOT. Uczniowie poznali również misję i motto Wojsk Obrony Terytorialnej,

czyli Credo Terytorialsa.

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.