"Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka, ani łatwa."
Maria Skłodowska-Curie

21 września 2017 roku w Zespole Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach odbyło się spotkanie dla rodziców i uczniów promujące projekt pn. Kompleksowa inwestycja w kształcenie zawodowe – projekt zintegrowany Powiatu Białostockiego” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa III kompetencje i kwalifikacje oraz Oś Priorytetowa VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej.

Spotkanie miało charakter promocyjno-informacyjny. Głównym celem spotkania było przedstawienie założeń projektu oraz zaplanowanych w nim działań. W formie prezentacji multimedialnej przedstawiono informacje o projekcie. Uczestnicy spotkania zostali poinformowani o formach realizacji zajęć oraz korzyściach wynikających z udziału w projekcie.

Spotkanie prowadzone było przez Dyrekcję Szkoły przy współudziale Kadry zarządzającej projektem.

Więcej informacji o projekcie w prezentacji multimedialnej na stronie www.projekt.fajnaszkola.net

Zapraszamy wszystkich uczniów do rekrutacji i udziału w projekcie!