"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
Adam Mickiewicz

Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do udziału w programie stypendialnym w ramach PROJEKTU!

Drodzy Uczniowie,

trwa nabór na miesięczne staże/praktyki wakacyjne, które będą realizowane w okresie od 01.07 – 26.07.2019 r. Część z Was będzie miała możliwość uczestnictwa w stażach/praktykach wyjazdowych (łącznie 15 osób), w ramach których pokryte zostaną koszty dojazdu, noclegów i wyżywienia.

w ramach projektu pn. „Kompleksowa inwestycja w kształcenie zawodowe – projekt zintegrowany Powiatu Białostockiego”  finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020

Termin: 14-15.02.2019 r.

Miejsce docelowe: Targi BUDMA w Poznaniu

Liczba uczestników: 10 uczniów i 2 opiekunów

Ogłaszamy nabór chętnych na MATEMATYCZNY OBÓZ NAUKOWY

W ramach PROJEKTU

Kompleksowa inwestycja w kształcenie zawodowe - projekt zintegrowany Powiatu Białostockiego zapraszamy do udziału w:

­­UWAGA, UWAGA!

Zawodu najlepiej uczyć się W PRAKTYCE - Zdobądź doświadczenie u pracodawcy

W ramach PROJEKTU

zapraszamy do udziału w:

Zajęciach praktycznych u pracodawców (zadanie 2., działania 8., 9., 10., 11., 20.)