"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu."

W dniu 13.09.2017 r. w Zespole Szkół Mechanicznych odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące projektu pn. „Kompleksowe inwestycje w kształcenie zawodowe – Projekt Zintegrowany Powiatu Białostockiego”.

W formie prezentacji multimedialnej przedstawiono informacje o projekcie. Spotkanie miało na celu przedsiewnie podstawowych założeń oraz działań realizowanych w trakcie trwania projektu skierowanych zarówno do uczniów, jak i nauczycieli. Przekazano również informacje dotyczące prawidłowej realizacji poszczególnych przedsięwzięć oraz omówiono organizację rekrutacji do poszczególnych form wsparcia. Uczestnicy spotkania zostali poinformowani o niezbędnych dokumentach potwierdzających realizację zadań w projekcie.
Informacje na spotkaniu zostały przedstawione przez kadrę zarządzają projektem.
W spotkaniu wzięło udział 10 osób w tym m.in. Dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz specjaliści ds. zamówień publicznych.