1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Myślenie to najcięższa praca, dlatego tak niewielu jej się podejmuje"
Henry Ford

Nasi partnerzy:

24.02.2023 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku odbyła się 14. edycja Konkursu Recytatorskiego poezji obcojęzycznej «Poezja bez granic». Hasłem tegorocznej edycji była »Muzyka». W konkursie uczestniczyło ponad 30 zawodników, którzy recytowali wiersze w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Nasz uczeń, Paweł Łapiński został wyróżniony w kategorii «język niemiecki».  ZSM reprezentowali uczniowie klasy I B:  Szydłowski Olivier, Kiełkucka Gabriela, Sawicka Malwina, Mierzwiński Piotr, Żur Zuzanna oraz Paweł Łapiński - uczeń klasy II B.

Uczniowie klasy I B prezentowali wiersze w języku angielskim, a Paweł recytował wiersz w języku niemieckim. Zawodnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom, wykazali się umiejętnościami artystycznymi i recytatorskimi. Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy.  Serdecznie gratulujemy!

 


 

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.