"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy

Dnia 18.02.2023 w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Konkursu recytatorskiego "Poezja bez Granic". Hasło tegorocznej edycji -  "Muzyka". Uczniowie, którzy  prezentowali wiersze w języku angielskim i języku niemieckim, wykazali się ogromnym zaangażowaniem i pasją. A oto wyniki konkursu: I miejsce: Żur Zuzanna i Oliwer Szydłowski - język angielski, klasa I b; II miejsce: Manista Rafał i Malwina Sawicka - język angielski,  klasa Ib; III miejsce" Mierzwiński Piotr i Kiełkucka Gabriela - język angielski, klasa I b oraz Paweł Łapiński -język niemiecki - klasa II b.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i trzymamy za nich kciuki, ponieważ będą reprezentować nasza szkołę  na Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim w Białymstoku 24.02.2023.

Nauczyciele języków obcych ZSM w Łapach.