1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."
Paulo Coelho

Nasi partnerzy:

    W sobotę 14 stycznia w Sali Bankietowej Wersal odbył się bal studniówkowy Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach.  Po latach ograniczeń spowodowanych pandemią covid-19 była to pierwsza taka impreza. Jednocześnie trzeba zauważyć, że była to ostatnia studniówka klas czwartych technikum będących absolwentami gimnazjum. Cóż-wraz z nimi kończy się pewien rozdział w historii polskiego szkolnictwa i kilku pokoleń naszej młodzieży.  W naszym ZSM swoje symboliczne 100 dni dzielące  od matury świętowały wraz z wychowawcami cztery klasy: IVB p. Małgorzaty Butkiewicz, IVC p. Leszka Łapińskiego, IVD- p. Illony Sinkiewicz i IVE p. Marcina Więcko. W sobotni karnawałowy wieczór sala Wersal wypełniła się przepięknie wyglądającymi młodymi ludźmi oraz nauczycielami. Nie zabrakło honorowych gości z p. wicestarostą Romanem Czepe oraz z p. dyrektorem Centrum Kształcenia Zawodowego  Krzysztofem Dobkowskim.

Obecnych powitali w imieniu klas czwartych Paulina Klepacka i Jakub Porowski, którzy przekazali głos także przedstawicielom rodziców. Oficjalne rozpoczęcie balu   nastąpiło po wystąpieniu p. dyr. Doroty Kondratiuk, która podziękowała za organizację imprezy i wsparcie dla szkoły ze strony Starosty Jana Perkowskiego. W końcu nadszedł moment, na który wszyscy czekali! Tradycyjny staropolski taniec- polonez-  wykonany został przez młodzież do muzyki skomponowanej przez Wojciecha Kilara. A później… do białego rana trwała wspaniała wspólna zabawa!!!

 


 

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.