"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy

W dniu 20.12.2022 roku w naszej szkole odbyły się Otwarte Mistrzostwa Szkoły w Teqballu. Była to impreza pod patronatem Starosty Powiatu Białostockiego, a zawodnicy rywalizowali o Puchar Prezesa MKS Pogoń Łapy. W zawodach udział wzięło 12 zawodników, którzy rywalizowali w systemie do dwóch przegranych. Rywalizacja była bardzo zacięta i stała na wysokim poziomie. Na koniec okazał się, że dwóch zawodników miało po jednej porażce. Nie rozegrano dodatkowego spotkania, obaj zawodnicy podzielili się pierwszym miejscem: Michał Biernat z klasy Ic i nauczyciel naszej szkoły pan Adam Perkowski. Trzecie miejsce zajął Bartosz Nadolny z klasy IIe. Wszyscy wyżej wymienieni zawodnicy otrzymali oprócz pucharów piłki. Nagrody i puchary, które były ufundowane przez Prezesa MKS Pogoń Łapy pana Łukasz Małaszewskiego, zostały uroczyście wręczone przez niego i Panią Dyrektor Dorotę Kondratiuk.

Były to bardzo ciekawe zawody, propagujące dość nową dyscyplinę jaką jest Teqball i będzie organizowana cykliczne.