1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2022-2023

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean."
Isaac Newton

Nasi partnerzy:

Ho, ho, ho - 6 grudnia, czyli Mikołajki! W ZSM tradycji stało się zadość. Po pierwsze- św. Mikołaj wraz z uroczą Śnieżynką odwiedził naszą szkołę. Po drugie- w holu na 1. piętrze zagościła choinka. A dodatkowo- nasze hotelarki zrobiły niespodziankę i zorganizowały mikołajkowy kiermasz wypieków😊. Postać w czerwonym stroju, z brodą i z ciężkim workiem na plecach już od drzwi wzbudziła zainteresowanie uczniów. Każdy chciał być przez niego obdarowany. Nie było jednak tak łatwo. Św. Mikołaj słodkie podarunki rozdawał tylko tym, którzy wykonali pewne zadania.

Pomysłów miał wiele. Trzeba było zaśpiewać kolędę, zrobić kilka przysiadów, wyrecytować wierszyk. Za promienny uśmiech, szczególnie od dziewcząt, gość szczodrze obdarowywał, docenił również tych, którzy tego dnia, na spotkanie z nim, ubrali się na czerwono. Spotkał się ze wszystkimi, nie pominął również nauczycieli 😊
Jak zwykle- nasz szkolny samorząd uczniowski i opiekunowie zadbali o wspaniałą atmosferę tego dnia!

 


 

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.