"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
Adam Mickiewicz

W listopadzie dwóch uczniów naszej szkoły: Paweł Łapiński z kl. 2b i Patryk Dzieniszewski z kl. IVE wraz z opiekunami: p. Iwoną Łapińską i p. Marcinem Więcko uczestniczyło w uroczystej gali wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów za osiągnięcie wysokich wyników w nauce w r. szk. 2021/2022. Dyplomy przyznania stypendium wręczali wiceminister edukacji i nauki Dariusz Piontkowski i podlaski kurator oświaty Beata Pietruszka. Gratulujemy naszym stypendystom  tego wyjątkowego wyróżnienia!

Aby otrzymać stypendium, uczeń musi spełnić następujące warunki - dostać promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w szkole lub wykazać szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Stypendium Prezesa Rady Ministrów wynosi 300 zł miesięcznie.