"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać."
Bruce Lee

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego odbywały się na terenie naszej szkoły w dniu 21 listopada 2022r. Przed dniem głosowania odbyła się kampania wyborcza kandydatów do Rady. Była prezentacja kandydatów w ramach Szkolnego Tygodnia Przedsiębiorczości, były plakaty, ulotki, hasła i obietnice przedwyborcze. Ukoronowaniem akcji wyborczej były wybory, które w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły samorządową reprezentację szkoły.

W wyniku głosowania wybrano:

Przewodnicząca SU: Maja Grochowska
Członkowie Zarządu: Patrycja Mitrusiak, Nikola Więcko, Kacper Tarasiuk, Izabela Godlewska, Malwina Sawicka, Aleksandra Krasowska, Kinga Łapińska, Małgorzata Kmita.
Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.