1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
Stefan Żeromski

Nasi partnerzy:

W dniu 11.04.2022r w Zespole Szkół Mechanicznych w Łapach odbył się półfinał Licealiady Województwa Podlaskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt. W rozgrywkach wzięły udział cztery szkoły: XIV LO Białystok, ZS CKR Suwałki, ZS Sokółka oraz gospodarz ZSM Łapy. Nasze dziewczęta były bezkonkurencyjne, awansowały z I miejsca do ścisłego finału Licealiady Województwa Podlaskiego! Najlepszą zawodniczką turnieju została Katarzyna Dworakowska, która zdobyła 6 bramek. Opiekunem sekcji piłki nożnej dziewcząt jest pan Adam Perkowski.

Nasze dziewczyny wygrały dwa mecze, jeden zremisowały.
Rozgrywki dziewcząt odbywają się po raz pierwszy w historii szkół średnich. Rywalizacja w zawodach przebiegała na bardzo wysokim poziomie z zachowaniem zasad „fair play ‘’, przy licznym udziale publiczności. 

 


 

Odwiedza nas 131 gości oraz 0 użytkowników.