"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy

Nie mogło zabraknąć w ZSM zdrowej rywalizacji sportowej z okazji nadejścia wiosny! Właśnie tym dniu- 21.03.2022r- odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Futsalu 2022. Tegorocznymi zwycięzcami międzyklasowych zmagań została klasa IV e. Do rozgrywek zgłosiło się jedenaście klas, które zostały podzielone na cztery grupy. Losowanie odbyło się w dniu 17.03.2022r.  Zawody uroczyście otworzyły pani dyrektor Dorota Kondratiuk i pani wicedyrektor Barbara Łabęcka. Na początku odbyły się spotkania w grupach, które wyłoniły ćwierćfinalistów. Po rundzie zaciętych pojedynków do półfinału awansowały klasy:  IVe, Ie, IIIE i Ib.

W grach półfinałowych, mimo bardzo ambitnej postawy i wielkiego wsparcia kibiców (zadecydowały rzuty karne) swoje mecze przegrały klasy 1e i 1b. Spotkały się one w meczu o trzecie miejsce, które ostatecznie przypadło klasie 1e.  W wielkim finale zagrały „starszaki”- klasy IVe i IIIE. Po bardzo wyrównanym  i emocjonującym pojedynku zwyciężyła klasa IV E.

Rywalizacja w zawodach przebiegała na bardzo wysokim poziomie z zachowaniem zasad „fair play ‘’. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom, a także dziękujemy organizatorom (katedra wychowania fizycznego) i dzielnie dopingującej widowni!