1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2023-2024

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
Stefan Żeromski

Nasi partnerzy:

Nie mogło zabraknąć w ZSM zdrowej rywalizacji sportowej z okazji nadejścia wiosny! Właśnie tym dniu- 21.03.2022r- odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Futsalu 2022. Tegorocznymi zwycięzcami międzyklasowych zmagań została klasa IV e. Do rozgrywek zgłosiło się jedenaście klas, które zostały podzielone na cztery grupy. Losowanie odbyło się w dniu 17.03.2022r.  Zawody uroczyście otworzyły pani dyrektor Dorota Kondratiuk i pani wicedyrektor Barbara Łabęcka. Na początku odbyły się spotkania w grupach, które wyłoniły ćwierćfinalistów. Po rundzie zaciętych pojedynków do półfinału awansowały klasy:  IVe, Ie, IIIE i Ib.

W grach półfinałowych, mimo bardzo ambitnej postawy i wielkiego wsparcia kibiców (zadecydowały rzuty karne) swoje mecze przegrały klasy 1e i 1b. Spotkały się one w meczu o trzecie miejsce, które ostatecznie przypadło klasie 1e.  W wielkim finale zagrały „starszaki”- klasy IVe i IIIE. Po bardzo wyrównanym  i emocjonującym pojedynku zwyciężyła klasa IV E.

Rywalizacja w zawodach przebiegała na bardzo wysokim poziomie z zachowaniem zasad „fair play ‘’. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom, a także dziękujemy organizatorom (katedra wychowania fizycznego) i dzielnie dopingującej widowni!

 


 

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.