"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy

W czwartek- 10 marca odwiedzili nas uczniowie klas ósmych ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łapach. Podczas spotkania z nauczycielami przedmiotów zawodowych i uczniami z ZSM mogli zdobyć konkretną wiedzę na temat tego, jak wygląda i jakie korzyści przynosi kształcenie w poszczególnych zawodach oraz- jaką dodatkową ofertę proponuje łapski Mechaniak 😊 A jest czym się chwalić- staże zagraniczne, stypendia naukowe, projekty edukacyjne, dodatkowe kursy kwalifikacyjne… Nasi przesympatyczni goście chwalili miłą atmosferę panującą w szkole i możliwość bezpośredniego kontaktu. Mamy nadzieję, że udowodniliśmy, że „Świetne warunki- bliżej niż myślisz!” to nie tylko hasło reklamowe ZSM, ale i codzienna rzeczywistość!