0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Rekrutacja

2021-2022

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
Stefan Żeromski

Nasi partnerzy:

Od poniedziałku trwają egzaminy maturalne. Za tegorocznymi absolwentami ZSM są już egzaminy z  języka polskiego i matematyki.  Dzisiaj ostatni z egzaminów obowiązkowych- egzamin z języka angielskiego.  Od przyszłego tygodnia abiturienci będą przystępowali- już w mniejszym gronie- do egzaminów z wybranych przedmiotów na  poziomie rozszerzonym.   W tym roku nie ma obowiązkowych egzaminów ustnych, więc  sesja zakończy się dość szybko. Trzymamy kciuki za naszych maturzystów!    

 


 

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.