1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać."
Bruce Lee

Nasi partnerzy:

Joanna od początku nauki w szkole ponadgimnazjalnej pasjonuje się fotografią, robi zdjęcia w różnych technikach, szczególnie chętnie posługuje się techniką czarno – białą i streetphoto. Joanna najchętniej utrwala na swoich zdjęciach ludzi. Jej zdaniem w wizerunku wielu osób jest niepowtarzalność ich historii, czasem fotografuje obiekty architektury, podkreślając ich historię, czy ciekawe wkomponowanie w naturę. Umiejętności i talent uczennicy zostały po raz kolejny dostrzeżone i nagrodzone. 

 

Na XVII Ogólnopolską Wystawę Fotografii Dzieci i Młodzieży w Białymstoku Joanna przygotowała dwie prace. Jedna  pod tytułem „Wyjść z cienia” została wyróżniona przez artystów fotografików. Joanna Nienałtowska otrzymała Nagrodę Okręgu Północno Wschodniego Związku Polskich Artystów Fotografików. Jest to druga nagroda uczennicy w konkursie tego stopnia. Joanna planuje związać swoją przyszłość z fotografią i w tym kierunku kontynuować wyksztalcenie. Mówi o sobie: "Uwielbiam fotografię czarno – białą oraz fotografię artystyczną. Jednak nie „zamykam się” tylko w tych dwóch kategoriach tworząc zdjęcia o różnorodnej tematyce."

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 

Poniżej nagrodzone zdjęcia w konkursach różnego szczebla i inne udostępnione przez autorkę: 


 

 


 

Link do portfolio:

http://joannanienaltowska.flog.pl/pf/

Prace znajdują są także na stronie VOGUE, gdzie przed publikacją każde zdjęcie poddawane jest selekcji i tylko najlepsze są wybierane - to bardzo duże wyróżnienie.

http://www.vogue.it/photovogue/Profilo/89fe2e11-6f0c-4b54-aa7f-f1067fdc0fcb/User

 

 

 

 


 

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.