1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

2024-2025

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać."
Bruce Lee

Nasi partnerzy:

17 kwietnia 2015r. w Centrum Kształcenia Praktycznego w Łapach odbyły się VIII Podlaskie Potyczki Informatyczne 2015. Organizatorem konkursu był Starosta Powiatu Białostockiego, a współorganizatorem – Centrum Kształcenia Praktycznego w Łapach.

Wyniki VIII Podlaskich Potyczek Informatycznych 2015:

Mistrzem VIII Podlaskich Potyczek Informatycznych 2015 został:

Zespół Szkół Mechanicznych w Łapach

reprezentowali: Szabłowski Karol, Makarewicz Adrian, Mościcki Piotr
Opiekunowie reprezentacji szkoły – Marcin Więcko, Piotr Michał  Jasłowski.

 

 

Wicemistrzem VIII Podlaskich Potyczek Informatycznych 2015 został:

Zespół Szkół w Czarnej Białostockiej

reprezentowali: Matląg Piotr, Maksymowicz Damian, Smoliński Sebastian
Opiekun reprezentacji szkoły – Roman Matląg.

 

III miejsce  VIII Podlaskich Potyczek Informatycznych 2015 zajęło:

I Liceum Ogólnokształcące w Łapach

reprezentowali: Puczkowski Patryk, Bajda Tomasz, Kamil Jocz Borowski
Opiekunowie reprezentacji szkoły – Mariusz Łapiński

 

IV miejsce VIII Podlaskich Potyczek Informatycznych 2015  zajął:

Zespół Szkół w Michałowie

reprezentowali: Glapiak Karol, Samojlik Dorota, Kosakowski Piotr

Opiekun reprezentacji szkoły - Jerzy Stpiczyński

 


 

Zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności przed członkami jury w składzie:

  • Joanna Kondzior - Sekretarz Powiatu Białostockiego (przewodniczący komisji)
  • Maria Marciszewska - Dyrektor Wydziału Spraw Społecznych i Zarządzania Kryzysowego
  • Halina Mazurkiewicz - Wicedyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Łapach
  • Marcin Więcko - nauczyciel Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach
  • Mariusz Łapiński - nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego w Łapach
  • Roman Matląg - nauczyciel Zespół Szkół w Czarnej Białostockiej
  • Jerzy Stpiczyński - nauczyciel Zespół Szkół w Michałowie

Uczestnicy walczyli w czterech dyscyplinach

  1. Informatyka - quiz brali udział wszyscy uczestnicy 
  2. Pakiet Biurowy - uczeń rozwiązuje 2 zadania praktyczne z  arkusza  kalkulacyjnego i edytora teksu,
  3. Grafika Komputerowa - uczeń wykonuje zadanie „Rekonstrukcja starego zdjęcia”
  4. Montaż jednostki centralnej - uczeń ma za zadnie złożyć komputer z przygotowanego kompletu części i do uruchomić.

 

 


 

Klasyfikacja w poszczególnych konkurencjach:

Pakiet biurowy

I miejsce - Zespół Szkół Mechanicznych w Łapach (Mościcki Piotr)

II miejsce - Zespół Szkół w Czarnej Białostockiej (Piotr Matląg)

III miejsce - Zespół Szkół w Michałowie (Dorota Samojlik)

IV miejsce - I Liceum Ogólnokształcące w Łapach (Patryk Puczkowski)

 Grafika Komputerowa

I miejsce -  Zespół Szkół Mechanicznych w Łapach (Karol Szabłowski)

II miejsce - Zespół Szkół w Czarnej Białostockiej (Damian Maksymowicz)

III miejsce -  Zespół Szkół w Michałowie (Karol Glapiak)

IV miejsce - I Liceum Ogólnokształcące w Łapach(Tomasz Bajda)

Montaż jednostki centralnej

I miejsce - Zespół Szkół Mechanicznych w Łapach (Adrian Makarewicz)

II miejsce - Zespół Szkół w Czarnej Białostockiej (Sebastian Samojlik)

III miejsce - I Liceum Ogólnokształcące w Łapach (Kamil Jocz Borowski)

IV miejsce - Zespół Szkół w Michałowie (Piotr Kosakowski) 

 


 

Odwiedza nas 167 gości oraz 0 użytkowników.