1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

O Nas

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja 2020-2021

Film promujący ZSM

"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker


 

Nasi partnerzy:

1 października w budynku Starostwa Powiatowego w Supraślu miało miejsce rozdanie nagród laureatom XV Edycji Powiatowego Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych".  Ideą i celem konkursu jest propagowanie wśród młodzieży pozytywnych postaw społecznych i działalności na rzecz osób potrzebujących. Wśród nagrodzonych znalazła się nasza uczennica Łucja Drągowska z klasy 4d, której serdecznie gratulujemy. Galę uświetnił wspaniały występ zespołu muzycznego z Zespołu Mechanicznego w Łapach.

 

 


 

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.