0 1 10 11 12 13 2 3 4 5 6 7 8 9

O szkole

Rekrutacja

Rekrutacja

2021-2022

Organizacja roku

Rada Pedagogiczna

Polityka jakości ZSM

Galeria zdjęć

Akty prawne

"Choćbyśmy nawet mogli stać się uczonymi uczonością drugich, mądrzy możemy być jedynie własną mądrością."
Michel de Montaigne

Nasi partnerzy:

19 sierpnia 2020r. w Zespole Szkół Mechanicznych w Łapach miał miejsce odbiór techniczny zewnętrznych obiektów sportowych. Na posesji szkoły oprócz boiska wielofunkcyjnego zaaranżowana została siłownia zewnętrzna oraz bieżnia i skocznia w dal. Kompleks stwarza wspaniałe warunki do uprawiania różnych dyscyplin sportowych, niewątpliwie wpływa również pozytywnie na wizerunek szkoły i miasta. Zlokalizowany w centrum, przy głównej ulicy, zwraca uwagę swoją wielkością i estetyką.

Inwestycja powstała dzięki Powiatowi Białostockiemu, który jest głównym inwestorem, a dodatkowe środki udało się pozyskać z Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Marszałkowskiego i  z Gminy Łapy. Wykonawcą była lokalna firma Hydros Plus z Dobrzyniewa Dużego.

 


 

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.