1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

O Nas

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja 2020-2021

Film promujący ZSM

"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy


 

Nasi partnerzy:

19 sierpnia 2020r. w Zespole Szkół Mechanicznych w Łapach miał miejsce odbiór techniczny zewnętrznych obiektów sportowych. Na posesji szkoły oprócz boiska wielofunkcyjnego zaaranżowana została siłownia zewnętrzna oraz bieżnia i skocznia w dal. Kompleks stwarza wspaniałe warunki do uprawiania różnych dyscyplin sportowych, niewątpliwie wpływa również pozytywnie na wizerunek szkoły i miasta. Zlokalizowany w centrum, przy głównej ulicy, zwraca uwagę swoją wielkością i estetyką.

Inwestycja powstała dzięki Powiatowi Białostockiemu, który jest głównym inwestorem, a dodatkowe środki udało się pozyskać z Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Marszałkowskiego i  z Gminy Łapy. Wykonawcą była lokalna firma Hydros Plus z Dobrzyniewa Dużego.

 


 

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.