"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać."
Bruce Lee

24 kwietnia 2020 według kalendarza szkolnego to dzień ukończenia szkoły  przez uczniów klas maturalnych. Tradycyjnie to czas uroczystości szkolnych, oficjalnych pożegnań, podziękowań, ostatnich spotkań w klasach z wychowawcami.  W tym roku nie dane jednak było maturzystom wspólne spotkanie i pożegnanie.  W Zespole Szkół Mechanicznych w Łapach uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły, dyplomów potwierdzających uzyskanie tytułu technika zastąpił zorganizowany, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa odbiór dokumentów w kancelarii szkoły.

A wspólne pożegnanie? I na to znalazł się sposób. Na szkolnym profilu FB udostępniony został przygotowany specjalnie na tę okazję album- wspomnienia ze wspólnie spędzonych czterech lat. https://youtu.be/bdnfSbT5ZD4

W ten sposób Dyrekcja, Wychowawcy i nauczyciele z ZSM pożegnali się ze swoimi wychowankami, dziękując jednocześnie za wspólnie spędzone cztery lata …

ZSM Info