0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
Adam Mickiewicz


 

Nasi partnerzy:

Doborowe towarzystwo, dobry humor i skoczne rytmy- oto przepis na udaną Studniówkę uczniów trzech klas maturalnych ZSM, która odbyła się 17 stycznia w sali weselnej Wersal. Długie kreacje dziewcząt i eleganckie garnitury chłopaków sprawiły, że wszyscy prezentowali się niezwykle szykownie. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęły krótkie podziękowania uczniów i wystąpienia zaproszonych gości: pani dyr. Doroty Kondratiuk i pana wicestarosty Romana Czepe.

W końcu nadszedł oczekiwany moment wieczoru: brawurowo wykonany polonez, który dopełnił wspaniałą atmosferę początku imprezy. A potem przyszedł czas na wspólną zabawę- dla najwytrwalszych do białego rana! Wszystkim, którzy w tym dniu bawili się na Studniówce maturzystów ZSM wystawiamy ocenę celującą!

ZSM Info


 


 

Odwiedza nas 49 gości oraz 1 użytkownik.