1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Albert Einstein


 

Nasi partnerzy:

Doborowe towarzystwo, dobry humor i skoczne rytmy- oto przepis na udaną Studniówkę uczniów trzech klas maturalnych ZSM, która odbyła się 17 stycznia w sali weselnej Wersal. Długie kreacje dziewcząt i eleganckie garnitury chłopaków sprawiły, że wszyscy prezentowali się niezwykle szykownie. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęły krótkie podziękowania uczniów i wystąpienia zaproszonych gości: pani dyr. Doroty Kondratiuk i pana wicestarosty Romana Czepe.

W końcu nadszedł oczekiwany moment wieczoru: brawurowo wykonany polonez, który dopełnił wspaniałą atmosferę początku imprezy. A potem przyszedł czas na wspólną zabawę- dla najwytrwalszych do białego rana! Wszystkim, którzy w tym dniu bawili się na Studniówce maturzystów ZSM wystawiamy ocenę celującą!

ZSM Info


 


 

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.