"Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego."
Tony Gaskins

13 stycznia w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku zostały wręczone Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla  147 najlepszych uczniów z województwa podlaskiego. Wśród tego grona nie mogło zabraknąć ucznia z naszej szkoły. Tomasz Hołowienko – uczeń trzeciej klasy technikum w zawodzie technik elektryk- swój dyplom uzyskał za średnią 5, 4! Gratulujemy!

W uroczystości wręczenia dyplomów uczestniczył minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski.

Artykuł w Kurierze Porannym

ZSM Info