0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny Cię zatrudni, abyś pomógł mu zbudować jego."
Tony Gaskins


 

Nasi partnerzy:

Tradycja trwa… Pomimo ogromnych zmian następujących w kolejnych latach w szkołach ponadgimnazjalnych, a teraz już ponadpodstawowych Powiatu Białostockiego, uczniowie dalej spotykają się na rozgrywkach sportowych. Po trwających rok zmaganiach nastąpił moment posumowania. Odbyło się ono 10 grudnia 2019r. w Zespole Szkól Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego w Łapach, której to szkole przypadło zwycięstwo w tegorocznych zmaganiach! We współzawodnictwie wzięło udział 5 szkół: Zespół Szkół w Czarnej Białostockiej, Zespół Szkół w Michałowie, I Liceum Ogólnokształcące w Łapach, Zespół Szkół Mechanicznych w Łapach i Liceum Plastyczne w Supraślu. 

Cykl imprez sportowych realizowany był od 24.09.2019r. do 22.10.2019r. Spotkania  te miały na celu popularyzację sportu, szerzenie ducha walki i rywalizacji, zasady „fair play” wśród młodzieży. Dyscypliny, w których startowały zespoły to: lekkoatletyka dziewcząt i chłopców, piłka nożna, szachy dziewcząt i chłopców,  tenis stołowy dziewcząt i chłopców, futsal dziewcząt i chłopców. Podczas podsumowania, na którym obecni byli dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego oraz przedstawiciele drużyn,  zostały przedstawione wyniki uzyskane w poszczególnych dyscyplinach. Pan wicestarosta Roman Czepe wszystkim drużynom wręczył  puchary i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. A oto wyniki klasyfikacji ogólnej:  V miejsce zajął Zespół Szkół w Czarnej Białostockiej, IV- Zespół Szkół w Michałowie. Na podium znalazły się I LO w  Lapach, Liceum Plastyczne w Supraślu. I miejsce przypadło ZSM Łapy.

          Wszystkie puchary i nagrody ufundowało uczestnikom Starostwo Powiatowe w Białymstoku, które nie tylko mobilizuje szkoły do współzawodnictwa sportowego, ale również bardzo dba o rozwój i utrzymanie infrastruktury sportowej.  Bardzo miłym akcentem uroczystości było wręczenie  nagród wyróżniającym się sportowcom ZSM. Były to wylicytowane kilka dni wcześniej podczas charytatywnego turnieju futsalu upominki. Nagrodą od p. wicestarosty Romana Czepe był karnet na strzelnicę przekazany Jakubowi Trojanowskiemu. Julka Świerżewska  otrzymała od p. dyrektor Doroty Kondratiuk zaproszenie  do salonu fryzjerskiego. Jak zwykle na wysokości zadania stanęły panie z Zespołu do spraw promocji Starostwa Powiatowego w Białymstoku. Pani dyr. Julita Siepko i p. Agnieszka Polińska dopilnowały, aby od strony formalnej wszystko odbyło się na jak  najwyższym  poziomie. Już szykujemy formę na przyszły rok…

 

Zsm.info

 


 

Odwiedza nas 200 gości oraz 0 użytkowników.