0 1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie."
Gandhi Mahatma


 

Nasi partnerzy:

12 listopada 2019 roku w Bielsku Podlaskim odbył się  półfinał Licealiady grupy południowej w tenisie stołowym. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowały się drużyny dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach, które awansowały do najlepszej ósemki szkół ponadpodstawowych województwa podlaskiego w tenisie stołowym. Na szczególne uznanie zasługuje drużyna dziewcząt, która rozegrała najwięcej pojedynków ze wszystkich drużyn biorących udział w zawodach i po raz  pierwszy awansowała do ścisłego Finału Licealiady.

Finał odbędzie się 27.11.2019 w Łomży. Opiekunem sekcji tenisa stołowego w ZSM w Łapach jest pan Leszek Paweł Gulewicz. Gratulujemy drużynie i opiekunowi.

 


 

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.