0 1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie."
Gandhi Mahatma


 

Nasi partnerzy:

     Zbliża się Święto Zmarłych. Pogoda w tym roku wyjątkowo sprzyja, aby odwiedzić cmentarze. Ostatni apel Ministra Edukacji Narodowej zachęca uczniów, aby okazali pamięć i szacunek spoczywającym na lokalnych nekropoliach.  „Szkoła pamięta” - z tym hasłem akcji Zespół Szkół Mechanicznych w Łapach utożsamia się, pamiętając  o tym pięknym przesłaniu wobec przeszłych pokoleń. W środę 23 października uczniowie ZSM z. p. Dorotą Kondratiuk porządkowali na cmentarzu groby osób związanych z dziejami naszego miasta.

Oprócz tego, że wykonali pożyteczną pracę na rzecz lokalnej społeczności, to uczestniczyli w prawdziwej lekcji historii Łap na przestrzeni ostatnich stu lat.

        Co roku w dniu 1 listopada grupa uczniów ZSM uczestniczy też w Kweście na cmentarzu, która jest realizowana poda hasłem „Ocalmy od zniszczenia”.  Pamięć i szacunek to ważne wartości w wychowaniu młodych ludzi, bo od tego zależy przyszłość całego społeczeństwa.

                                                                                                                                                         Info zsm

 


 

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.