1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Albert Einstein


 

Nasi partnerzy:

          22 października w naszej szkole odbywały się Mistrzostwa Powiatu Białostockiego w Futsalu Chłopców i Dziewcząt, w których udział wzięły dwie szkoły z Łap- I LO i ZSM Łapy. W turnieju chłopców nasza szkoła wystawiła dwie drużyny. Po raz pierwszy w historii grały też w futsal dziewczęta.

Wśród chłopców zwyciężył zespół pierwszy, który pokonał I LO Łapy 6:2 i ZSM II 10:5. Drugi zespól z naszej szkoły zajął trzecie miejsce (przegrali z I LO Łapy 8:3), ale chłopcy z klas pierwszych zasłużyli na pochwałę za najładniejszą grę. Jeżeli jeszcze nabiorą doświadczenia i masy- to przyszłość futsalu w naszej szkole jest zapewniona.

 Nasz zespół pokonał I LO Łapy 7:3 i  został pierwszym Mistrzem Powiatu w tej dyscyplinie.

A.P.

 


 

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.