1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

O Nas

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja 2020-2021

Film promujący ZSM

"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy


 

Nasi partnerzy:

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Mechanicznych już tradycyjnie połączony został z Otrzęsinami klas pierwszych, które zastąpiły nauczycieli, skupiając na sobie całą uwagę 😊 zgromadzonej na sali gimnastycznej szkolnej społeczności. Oczywiście na początku nie mogło zabraknąć życzeń i kwiatów z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożonych całemu gronu pedagogicznemu na ręce pani dyrektor Doroty Kondratiuk i pani wicedyrektor Barbary Łabęckiej. Przygotowana przez szkolny samorząd wraz z opiekunami- panią Iwonę Łapińską i pana Leszka Gulewicza zabawa tylko z nazwy była otrzęsinami, bo w rzeczywistości była to udana impreza integracyjna, w której nie było wygranych i przegranych!

Spotkanie wypełniły konkurencje sportowe, prezentacja każdej z klas, zawody w pisaniu wiadomości SMS na czas, rysowanie portretu wychowawcy oraz quiz poświęcony szkole.  W miarę kolejnych zadań stawało się jasne, że nasze tegoroczne pierwszaki nie dadzą sobie w kaszę dmuchać i żadne zadanie nie jest im straszne. Na zakończenie uczniowie klas pierwszych złożyli nieformalną- uczniowską- przysięgę, potwierdzającą pomyślne odbycie Otrzęsin. W ten sposób Dzień Edukacji Narodowej w ZSM Łapy stał się nie tylko świętem nauczycieli, ale też okazją do świętowania dla całej społeczności uczniowskiej.

ZSM Info


 


 

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.