"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo"
Konfucjusz

Impreza charytatywna, która odbyła się 2 września przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łapach zgromadziła wielu chętnych do pomocy. Cel był szlachetny: zbiórka pieniędzy na pomoc choremu chłopczykowi Filipkowi. Inicjatywa Piotra Łapińskiego znalazła wsparcie także ze strony osób związanych z Zespołem Szkól Mechanicznych w Łapach. Przedstawiciele Samorządu  Uczniowskiego oraz Szkolnego Klubu Wolontariatu pomagali w tej szlachetnej akcji. Nie zabrakło także nauczycieli i absolwentów.

Jak zawsze można było liczyć na wsparcie organizacyjne Leszka Gulewicza, Adama Perkowskiego i Karola Falkowskiego. Zebrano 20 tys. zł. Te pieniądze świadczą, że potrafimy być wrażliwi na nieszczęścia innych ludzi.

Info zsm