0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 12


 

Nasi partnerzy:

Jak co roku- uczniowie naszej szkoły wzięli udział w organizowanym przez Bibliotekę Miejską w Łapach Narodowym Czytaniu. Tym razem znaleźli się w roli wyjątkowej- byli nie tylko słuchaczami, ale także zostali zaproszeni do odczytania wybranych fragmentów. Dorota Drozdowska, Ewa Śliwowska- uczennice klasy 3 d w zawodzie technik hotelarstwa, oraz Bartłomiej Czajkowski- uczeń klasy 4 m w zawodzie technik mechanik oraz Arkadiusz Kluj- uczeń klasy 4e w zawodzie technik elektryk znakomicie wywiązali się ze swego zadania.

W tym roku Para Prezydencka zaproponowała do czytania  Nowele polskie. Wybrane zostały utwory, „których wspólnym mianownikiem jest polskość w połączeniu z treściami uniwersalnymi, refleksją nad człowiekiem i społeczeństwem. Ich zwięzła forma idzie w parze z mistrzostwem stylu i plastycznością, która pozostawia w umysłach czytelników niezapomniane wrażenia. (…) Dziś teksty te nie straciły nic ze swej aktualności. Uczą nas, że w życiu powinniśmy kierować się szlachetnością i solidarnością, że nie wolno nam stracić wrażliwości na ludzką krzywdę ani zapomnieć o naszej historii” – napisał w specjalnym liście Prezydent RP Andrzej Duda. 

ZSM Info

 

 


 

Odwiedza nas 162 gości oraz 0 użytkowników.