0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 12


 

Nasi partnerzy:

Tegoroczna uroczystość zakończenia roku szkolnego niewątpliwie przebiegała pod hasłem wyróżnień, certyfikatów, świadectw, zaświadczeń i nagród! Było ich naprawdę bardzo dużo, co tylko potwierdza, że nasi uczniowie są aktywni i chętnie zdobywają nowe doświadczenia, ale także i to, że mają takie możliwości.  Aż 14 uczniów uzyskało świadectwo z wyróżnieniem, a 25 zdobyło Stypendium Starosty Powiatu Białostockiego.  Ponadto wręczonych zostało ponad 50 certyfikatów i świadectw potwierdzających uzyskane kwalifikacje i uprawnienia!

Obecni na uroczystości zaproszeni goście: pan starosta powiatu białostockiego Roman Czepe i dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Łapach Krzysztof Dobkowski w krótkich słowach skierowanych do młodzieży pogratulowali tak wielu osiągnięć.  Nie mogło zabraknąć także ciepłych słów skierowanych do całej szkolnej społeczności od pani dyrektor Doroty Kondratiuk. Miłą atmosferę ostatniego w tym roku szkolnym spotkania  dopełniła specjalnie na tę okazję przygotowane- przez panią wicedyrektor Barbarę Łabęcką prezentacja „Dla każdego coś dobrego”  na serio i żartobliwie podsumowująca rok szkolny 2018/2019 w ZSM oraz- przez pana Janusza Jamiołkowskiego wierszowany utwór dedykowany naszym uczniom z życzeniami udanych i bezpiecznych wakacji!

„Wakacji już pora i nic nam do tego,
Jednak o jednym pamiętaj kolego.
Czy będziesz na plaży czy będziesz na balu,
Życie masz tylko… jedno w realu!”

 

Uczniowie, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem:
1b
Beata Goszkowska, Karolina Kruszewska
Kl. 1e
Szymon Bagiński, Konrad Dzierżek
Kl. 2be
Tomasz Hołowienko, Dawid Łapiński
Kl.2d
Ewa Śliwowska, Izabela Kiełkucka, Dorota Drozdowska
Kl.3bm
Piotr Mojkowski, Gabriel Grodzki, Jakub Perkowski, Emil Łapiński, Bartłomiej Bagiński

 

Uczniowie, którzy uzyskali Stypendium Starosty Powiatu Białostockiego:

1.Beata Goszkowska 1b
2.Karolina Kruszewska 1b
3.Katarzyna Dworakowska 1d
4.Szymon Bagiński 1e
5.Konrad Dzierżek 1e
6.Dawid Tymiński 1e
7.Tomasz Hołowienko  2be
8.Dawid Łapiński 2be
9.Jakub Czyżewski  2be
10.Julia Górniak 2be
11.Marek Zdrodowski 2be
12.Ewa Śliwowska 2d
13.Dominika Solich 2d
14.Izabela Kiełkucka 2d
15.Dorota Drozdowska 2d
16.Piotr Mojkowski 3bm
17.Gabriel Grodzki 3bm
18.Jakub Perkowski 3bm
19.Emil Łapiński 3bm
20.Bartłomiej Bagiński   3bm
21.Weronika Maksimowicz 3d
22.Aleksandra Popławska 3d
23.Angelika Świerżewska 3d
24.Jakub Ołdakowski 3d
25.Konrad Rostkowski 3a

Uczniowie, którzy zostali wyróżnieni za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie w Centrum Kształcenia Praktycznego

kl. 2d: Ewa Śliwowska i Dominika Solich
kl. 2e: Tomasz Hołowienko i Adam Zalewski
kl. 2m: Jarosław Średnicki, Emil Kalinowski i Sebastian Jabłoński
kl. 3d: Weronika Maksimowicz, Diana Rząsa
kl. 3m: Bartłomiej Kulesza, Emil Łapiński
kl. 3a: Rafał Wojciula i Dominik Wyszyński

 

 


 

Odwiedza nas 168 gości oraz 0 użytkowników.