0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Uczyć się i nie myśleć to strata czasu, myśleć i nie uczyć się to niebezpieczeństwo"
Konfucjusz
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 7


 

Nasi partnerzy:

Po raz kolejny wspiera nas Politechnika Białostocka. ZSM otrzymała w prezencie kolejny podręcznik autorstwa naszego absolwenta p. dr Zbigniewa Skibko przeznaczony do przedmiotów zawodowych elektrycznych. Będzie miał on zastosowanie na zajęciach w szkole i w Centrum Kształcenia Praktycznego.

Jesteśmy pewni, że uczniowie przygotowujący się do pracy oraz do odbycia zawodowych praktyk krajowych i zagranicznych będą skutecznie doskonalili swoje zawodowe umiejętności właśnie dzięki wiedzy z tego podręcznika. 

                                                                                                                                                          Info ZSM

 

 


 

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.