1 10 11 2 3 4 5 6 7 8 9

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2020-2021

Film promujący ZSM

"Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym."
Heraklit z Efezu


 

Nasi partnerzy:

Po raz kolejny wspiera nas Politechnika Białostocka. ZSM otrzymała w prezencie kolejny podręcznik autorstwa naszego absolwenta p. dr Zbigniewa Skibko przeznaczony do przedmiotów zawodowych elektrycznych. Będzie miał on zastosowanie na zajęciach w szkole i w Centrum Kształcenia Praktycznego.

Jesteśmy pewni, że uczniowie przygotowujący się do pracy oraz do odbycia zawodowych praktyk krajowych i zagranicznych będą skutecznie doskonalili swoje zawodowe umiejętności właśnie dzięki wiedzy z tego podręcznika. 

                                                                                                                                                          Info ZSM

 

 


 

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.