0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Odkryłem, że im ciężej pracuję, tym bardziej sprzyja mi szczęście"
Thomas Jefferson


 

Nasi partnerzy:

3 czerwca białostockie służy mundurowe gościły na obchodach 100-lecia Wojskowej Komendy Uzupełnień. Jubileusz odbył się w Teatrze im. Aleksandra Węgierki. Swoja obecnością imprezę zaszczycili przedstawiciele najwyższych władz Polski i Województwa Podlaskiego.

Obecni byli m.in.   min. Jarosław Zieliński, poseł  RP Bernadetta Krynicka, wojewoda podlaski  Bohdan Paszkowski, dowódcy wszystkich służb mundurowych z Podlasia.  Zespół Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego  w Łapach również otrzymał zaproszenie na te wielką uroczystość. Nasz poczet sztandarowy oraz klasa mundurowa towarzyszyli przebiegowi całej imprezy.  Na ręce p. Dyrektor Doroty Kondratiuk został złożony pamiątkowy ryngraf podkreślający związki szkoły ze służbami mundurowym na przestrzeni naszych dziejów.

                                                                                                                                                          Info ZSM

 


 

Odwiedza nas 213 gości oraz 0 użytkowników.