"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy

3 czerwca białostockie służy mundurowe gościły na obchodach 100-lecia Wojskowej Komendy Uzupełnień. Jubileusz odbył się w Teatrze im. Aleksandra Węgierki. Swoja obecnością imprezę zaszczycili przedstawiciele najwyższych władz Polski i Województwa Podlaskiego.

Obecni byli m.in.   min. Jarosław Zieliński, poseł  RP Bernadetta Krynicka, wojewoda podlaski  Bohdan Paszkowski, dowódcy wszystkich służb mundurowych z Podlasia.  Zespół Szkół Mechanicznych im. Stefana Czarnieckiego  w Łapach również otrzymał zaproszenie na te wielką uroczystość. Nasz poczet sztandarowy oraz klasa mundurowa towarzyszyli przebiegowi całej imprezy.  Na ręce p. Dyrektor Doroty Kondratiuk został złożony pamiątkowy ryngraf podkreślający związki szkoły ze służbami mundurowym na przestrzeni naszych dziejów.

Info ZSM