0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić."
Warren Buffett
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka


 

Nasi partnerzy:

16 maja w Sali Rycerskiej Muzeum Wojska w Białymstoku uczniowie naszej szkoły z klas pierwszych -technik mechanik i technik informatyk- oraz klasy drugiej- technik elektryk i technik informatyk- uczestniczyli w wycieczce do Muzeum Wojska w Białymstoku, gdzie mieli możliwość wysłuchania wykładu kustosza Muzeum pana Marka Gajewskiego pt. „Policjanci międzywojennego Białegostoku 1919-1939” oraz obejrzenia wystawy tematycznej. Ekspozycja przygotowana została z okazji setnej rocznicy uchwalenia ustawy o Policji Państwowej.

Jej bohaterami są białostoccy stróżowie prawa, strzegący porządku publicznego na terenie miasta i powiatu białostockiego w latach dwudziestolecia międzywojennego. Wykład i wystawa to część przedsięwzięcia realizowanego przez Muzeum zatytułowanego „Policyjna majówka z historią”. To również kolejna impreza zorganizowana w ramach współpracy naszej szkoły ze służbami mundurowymi.

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.