"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker

W piątek 10 maja uczniowie klasy I d technik hotelarstwa wzięli udział w warsztatach „Muzeum to..". Zajęcia były przeprowadzone w ramach projektu „Wielość rzeczywistości. 5 podróży” przez badaczy z Kolektywu Badawczego dla Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. W jego ramach uczniowie projektowali wycieczkę szkolną do Muzeum.

Dzięki temu badacze mieli możliwość poznać potrzeby młodzieży, a uczniowie poznali kilka sposobów na stworzenie atrakcyjnej oferty turystycznej-  wśród nich mapę mentalną, mapę empatii i ścieżkę użytkownika. Prowadzący zajęcia byli pełni uznania dla inwencji i zaangażowania młodych uczestników kultury. Jest szansa, że ich propozycje zostaną uwzględnione w ofercie Muzeum!

ZSM Info