0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
Adam Mickiewicz


 

Nasi partnerzy:

W piątek 10 maja uczniowie klasy I d technik hotelarstwa wzięli udział w warsztatach „Muzeum to..". Zajęcia były przeprowadzone w ramach projektu „Wielość rzeczywistości. 5 podróży” przez badaczy z Kolektywu Badawczego dla Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. W jego ramach uczniowie projektowali wycieczkę szkolną do Muzeum.

Dzięki temu badacze mieli możliwość poznać potrzeby młodzieży, a uczniowie poznali kilka sposobów na stworzenie atrakcyjnej oferty turystycznej-  wśród nich mapę mentalną, mapę empatii i ścieżkę użytkownika. Prowadzący zajęcia byli pełni uznania dla inwencji i zaangażowania młodych uczestników kultury. Jest szansa, że ich propozycje zostaną uwzględnione w ofercie Muzeum!

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.