"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy

26 kwietnia wolontariuszki z Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach zostały zaproszone na sesję  Rady Miejskiej w Łapach w związku z prowadzoną kwestą na rzecz fundacji „Pomóż Im”. Uczniowie ZSM od pięciu lat wspierają tę fundację zajmującą się hospicjami domowymi i budową hospicjum dla dzieci w Białymstoku.

Zebraną w tym roku na ulicach naszego miasta i w szkole kwotę mogli powiększyć dzięki wyjątkowo wysokiemu wsparciu, które okazali członkowie Rady.

W imieniu podopiecznych Fundacji Pomóż Im dziękujemy za okazaną hojność, która na pewno będzie spożytkowana w słusznej sprawie!

ZSM Info