0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 9


 

Nasi partnerzy:

Pożegnanie klas maturalnych w ZSM to zawsze wydarzenie wyjątkowe. W tym roku zgromadziło na sali absolwentów kształcących się w zawodach technik mechanik, technik budownictwa, technik informatyk i technik elektryk. W uroczystości oprócz Dyrekcji, Wychowawców i grona pedagogicznego uczestniczyli zaproszeni goście- wicestarosta Roman Czepe i dyrektor CKP Krzysztof Dobkowski.

Spotkanie tradycyjnie było okazją do wyróżnienia wszystkich uczniów, którzy w trakcie pobytu w szkole wykazali się nie tylko dobrymi wynikami w nauce, ale również aktywnością w innych dziedzinach. Były dyplomy, nagrody, certyfikaty… Oprócz ciepłych słów pożegnania i podziękowań za wspólnie spędzone chwile przebywających na sali w nastrój radosnych wspomnień wprowadził krótki film „ ZSM Łapy. Rocznik 2015-2019”, przygotowany specjalnie z myślą o maturzystach. Mottem do niego były słowa : „Do wspomnień nie pamięć, lecz uczucie jest potrzebne. Kogo lubiliśmy, tego nigdy nie zapomnimy”.

W ten sposób pożegnaliśmy kolejny rocznik. Życzymy powodzenia na egzaminach i udanego życia!

ZSM Info


 


 

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.