"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy
Dzisiaj nie losujemy szczęśliwego numerka

Pożegnanie klas maturalnych w ZSM to zawsze wydarzenie wyjątkowe. W tym roku zgromadziło na sali absolwentów kształcących się w zawodach technik mechanik, technik budownictwa, technik informatyk i technik elektryk. W uroczystości oprócz Dyrekcji, Wychowawców i grona pedagogicznego uczestniczyli zaproszeni goście- wicestarosta Roman Czepe i dyrektor CKP Krzysztof Dobkowski.

Spotkanie tradycyjnie było okazją do wyróżnienia wszystkich uczniów, którzy w trakcie pobytu w szkole wykazali się nie tylko dobrymi wynikami w nauce, ale również aktywnością w innych dziedzinach. Były dyplomy, nagrody, certyfikaty… Oprócz ciepłych słów pożegnania i podziękowań za wspólnie spędzone chwile przebywających na sali w nastrój radosnych wspomnień wprowadził krótki film „ ZSM Łapy. Rocznik 2015-2019”, przygotowany specjalnie z myślą o maturzystach. Mottem do niego były słowa : „Do wspomnień nie pamięć, lecz uczucie jest potrzebne. Kogo lubiliśmy, tego nigdy nie zapomnimy”.

W ten sposób pożegnaliśmy kolejny rocznik. Życzymy powodzenia na egzaminach i udanego życia!

ZSM Info

Odwiedza nas 90 gości oraz 1 użytkownik.