0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 9


 

Nasi partnerzy:

15 kwietnia grupa uczniów uczących się w zawodzie technik elektryk z Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach gościła wraz z opiekunem panem Leszkiem Gulewiczem na Wydziale Elektrycznym Politechniki w Białymstoku. Uczniowie pogłębiali swą wiedzę z zakresu obsługi i eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych średniego napięcia.

Po wstępnych zajęciach teoretycznych, które zostały przeprowadzone w Łapach przez dr. inż. Zbigniewa Skibko, przyszedł czas na zapoznanie się z infrastrukturą średnionapięciową zlokalizowaną na  Wydziale Elektrycznym. Zarówno w dydaktycznej stacji transformatorowej, jak i w laboratorium wielkoprądowym uczniowie mogli nie tylko zobaczyć jak wyglądają dane urządzenia w rzeczywistości, ale również przekonać się naocznie, jak wielkie znaczenie ma kolejność czynności łączeniowych w stacjach elektroenergetycznych. Wiedzę tę przekazywali pracownicy WE: dr inż. Grzegorz Hołdyński oraz dr inż. Zbigniew Skibko.

                                                                                                       ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 129 gości oraz 0 użytkowników.