"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

Uczniowie z ZSM chętnie włączają się w akcje prospołeczne. Każdego roku w okresie świątecznym Caritas jest inicjatorem zbiórki żywności. Nasze uczennice: Sylwia i Gabriela z klasy Id były inicjatorkami włączenia się do tych działań. W piątkowe popołudnie, w ramach ogólnopolskiej akcji nasi uczniowie - wolontariusze w sklepach PSS w Łapach i w popularnej Biedronce zebrali bardzo dużo żywności i środków finansowych. Dziękujemy klientom wymienionych sklepów za zrozumienie!

Tym razem zaangażowaniem i empatią wykazali się uczniowie z klas pierwszych: Gabriela, Sylwia, Iza, Julia, Grzegorz i Kacper. Na zdjęciach prezentujemy tylko część ofiarowanych produktów.

ZSM Info