0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 12


 

Nasi partnerzy:

25 marca grupa 16 uczniów z ZSM w Łapach wyjechała na praktyki zagraniczne do Pragi. 10 uczniów klasy technik informatyk oraz 6 uczennic technikum hotelarstwa rozpoczęło staże w czeskich firmach. Za nami pierwszy tydzień pobytu w Pradze. Sprawy organizacyjne oraz spotkania z pracodawcami wypełniały nam czas od rana do wieczora. Obawy związane z poruszaniem się po tym bardzo dużym i pięknym mieście zostały rozwiane już podczas pierwszego wyjazdu do centrum. Komunikacja miejska - pomimo ogromnej ilości turystów - szybko, sprawnie i na czas.

Sobota była czasem zwiedzania i podziwiania uroków Pragi. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od Rynku Staromiejskiego i słynnego zegara astronomicznego. Po spacerze, podczas którego podziwialiśmy zabytkowe historyczne budowle oraz współczesne rzeźby Davida Czernego, dotarliśmy do wspaniałej katedry św. Wita. Naszą wycieczkę zakończyliśmy długim spacerem po Moście Karola, symbolu Pragi i jednocześnie jednym z najsłynniejszych zabytków na świecie.

W weekend planujemy wyjazd do Kutnej Hory. Pozdrawiamy ze słonecznej Pragi. :-)

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.