0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2019/2020

Polityka jakości ZSM

"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Albert Einstein
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 13


 

Nasi partnerzy:

„Zastosowanie drukarki 3-d jako pomocy dydaktycznej multizawodowej i multidydaktycznej" to już drugi z kolei projekt wdrożeniowo- badawczy zrealizowany przez uczniów naszej szkoły w ramach działania "Centrum Kompetencji BOF". Podczas jego realizacji uczniowie klas trzecich: Jakub Perkowski, Gabriel Grodzki z technika informatyka, Emil Łapiński i Konrad Oleksiej z technika mechanika i Jakub Ołdakowski z technika elektryka zbudowali drukarkę 3D! Ich praca- wykonywana na zapleczu pracowni elektrycznej i informatycznej wzbudzała ogromne zainteresowanie wszystkich uczniów, a oni sami z zaangażowaniem realizowali kolejne etapy projektu i pokonywali pojawiające się trudności techniczne. Jako pierwszy wydrukowany obiekt 3D został… sportowy gwizdek! Tak więc: do biegu, gotowi, start! Po kolejne projekty i wyzwania, które sprawiają, że nauka może być lekka, łatwa i przyjemna! 

Zadane projektowe obejmowało poznanie zasady działania drukarki, jej poszczególnych elementów, budowę drukarki z podstawowych części oraz stworzenie prezentacji i materiału filmowego z postępów prac. 

ZSM Info

 

 


 

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.