"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker

21 marca w naszej szkole odbyły się mecze finałowe Mistrzostw Szkoły w Futsalu. Do turnieju zakwalifikowały się klasy III e, II m i II be, które rozegrały trzy spotkanie „każdy z każdym”. Po emocjonujących pojedynkach stojących na bardzo wysokim mistrzem szkoły została klasa II m. O wyrównanej rywalizacji świadczy fakt, że o pierwszym miejscu zadecydowała liczba strzelonych goli (równa liczba punktów i taka sama różnica bramek „+2”).

Końcowa kolejność:

1. Klasa II m
  2. Klasa II be
  3. Klasa IIIe

Po zakończonych spotkaniach klasa, która została mistrzem szkoły,  odebrała nagrodę, którą były dwie darmowe pizze z łapskiej pizzerii GrandePizza!

ZSM Info