"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

Troje uczniów– wolontariuszy ZSM wzięło udział w XIV edycji Powiatowego Samorządowego Konkursu Ośmiu Wspaniałych. W tym roku do eliminacji powiatowych przystąpili: Izabela Kiełkucka z klasy IId, Partycja Skrzypkowska i Damian Tarasiuk z klasy III bm. Tym razem wśród najlepszych znalazła się Patrycja Skrzypkowska, która jest w ósemce najlepszych wolontariuszy w powiecie białostockim.

Do eliminacji powiatowych przystąpiło 26 uczniów, którzy w różny sposób wyróżniają się w środowisku – działaniami i własną empatią. Konkurencja była duża. Zdecydowały nie tylko różnego typu działania, których podejmują się poszczególni wolontariusze, ale i umiejętność autoprezentacji, refleksu w odpowiedziach na pojawiające się pytania i umiejętność poskromienia własnego stresu. Gratulujemy wszystkim wolontariuszom!

G.S.