0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą."
Harv Eker
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 12


 

Nasi partnerzy:

Troje uczniów– wolontariuszy ZSM wzięło udział w XIV edycji Powiatowego Samorządowego Konkursu Ośmiu Wspaniałych. W tym roku do eliminacji powiatowych przystąpili: Izabela Kiełkucka z klasy IId, Partycja Skrzypkowska i Damian Tarasiuk z klasy III bm. Tym razem wśród najlepszych znalazła się Patrycja Skrzypkowska, która jest w ósemce najlepszych wolontariuszy w powiecie białostockim.

Do eliminacji powiatowych przystąpiło 26 uczniów, którzy w różny sposób wyróżniają się w środowisku – działaniami i własną empatią. Konkurencja była duża. Zdecydowały nie tylko różnego typu działania, których podejmują się poszczególni wolontariusze, ale i umiejętność autoprezentacji, refleksu w odpowiedziach na pojawiające się pytania i umiejętność poskromienia własnego stresu. Gratulujemy wszystkim wolontariuszom!

G.S.

 


 

Odwiedza nas 144 gości oraz 0 użytkowników.