"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami."
Adam Mickiewicz

Firma Eltron nie musi być specjalnie przedstawiana nie tylko osobom z tzw. branży. O tym, że klienci Eltronu to rynek z całej Polski, też wiele osób już wie. Warto jednak  przedstawić działania Eltronu jako przedsiębiorstwa innowacyjnego w zakresie… edukacji. Uczniowie ZSM w Łapach kształcący się w zawodzie technik elektryk, realizując projekt zintegrowany Powiatu Białostockiego, biorą także udział w zajęciach organizowanych przez Eltron, który stawia na szeroko rozumiany Rozwój Zasobów Ludzkich.  W ramach  spotkań realizowane są nie tylko merytoryczne zajęcia zawodowe, ale także kapitalnie prowadzony nowoczesny coaching obejmujący m.in.  przygotowanie do współpracy z klientem, rozpoznawanie jego potrzeb, identyfikacja własnych możliwości i predyspozycji.

Zaangażowanie Eltronu  w Akademię jest wręcz wzorcowe. Najważniejsze, że jest to działanie dla przyszłości mogące przynieść obopólne korzyści- i dla firmy, i dla uczniów.  W perspektywie uczniowie będą odbywali w firmie płatne staże i praktyki.  Tylko w łapskim Zespole Szkół Mechanicznych uczniowie mają dostęp do takiej oferty.

ZSM Info