"Twój los zależy od Twoich nawyków"
Brian Tracy

19 lutego w naszej szkole odbyła się kolejna edycja  konkursu matematyczno-przyrodniczego „1 z 10”. Wzięli w nim udział przedstawiciele klas pierwszych, drugich i trzecich. Uczniowie wykazali się wszechstronną wiedzą z matematyki, fizyki, chemii, geografii, biologii i informatyki przed swoimi kolegami z klasy.

Konkurs poprowadził, tak jak w ubiegłym roku szkolnym,  Patryk Kućmierowski z klasy 3bm. Jury z panią Dyrektor na czele czuwało nad poprawnością odpowiedzi uczestników konkursu.

Do III części finałowej konkursu zakwalifikowali się: Dorota Drozdowska z klasy 2d, Dawid Bojarczak z klasy 3d i Jakub Perkowski z klasy 3bm. Zwycięzcą konkursu został Jakub, który zachował jedną szansę. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne upominki, a wszyscy uczestnicy dostali dyplomy. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem młodzieży.

ZSM Info