"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać."
Bruce Lee

W ramach projektu „Centrum Kompetencji BOF – kompleksowy model wsparcia i modernizacji systemu kształcenia zawodowego na terenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego” uczniowie klasy 3m kształcący się w zawodzie technik mechanik uczestniczyli w dniach 18-19 lutego w zajęciach laboratoryjnych realizowanych na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej. Zajęcia obejmowały obsługę i programowanie obrabiarek CNC oraz komputerowe wspomaganie projektowania 3D (Solidworks).

Temat zajęć nie był przypadkowy- nasi uczniowie w czerwcu będą zdawać pierwszą kwalifikację M.19 - Użytkowanie obrabiarek skrawających. Na koniec zajęć uczniowie otrzymali certyfikaty. To już druga edycja takich zajęć, w którym uczestniczy nasza szkoła.

Opiekun Janusz Jamiołkowski