0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Polityka jakości ZSM

Rekrutacja

2019/2020

Film

promujący ZSM 2019/2020

"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 9


 

Nasi partnerzy:

Bal Studniówkowy to wyjątkowa okazja, przy której uczniowie i grono pedagogiczne mogą wspólnie świętować symboliczne 100 dni przed jakże ważnym egzaminem w maju. A jeśli to miałby być przedsmak matury, to należy przypuszczać, że zdana zostanie ona… śpiewająco. Wspaniała atmosfera, świetni tancerze, znakomite humory i chęć wspólnej zabawy połączyła wszystkich uczestników. Inaugurację imprezy swoją obecnością uświetnili wicestarosta Powiatu Białostockiego Roman Czepe  i ks. kanonik Krzysztof Jurczak.

Zanim zabawa się rozpoczęła, zgromadzeni chwilą ciszy upamiętnili dramatyczne wydarzenia związane z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska. Po krótkich okolicznościowych wystąpieniach przyszła chwila na tradycyjnego poloneza, po czym ruszyły w tan pozostałe pary...

 

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.