"Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć"
Brian Tracy

We wtorek 9 stycznia odwiedziła nas grupa tegorocznych- przyszłych absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej z Suraża. Celem wizyty były zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego. Przy okazji nasi goście mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką zawodów, w których kształci nasz Mechaniak.

Oprowadzani po poszczególnych pracowniach przez uczniów klas drugich i trzecich, wykonywali zadania konkursowe dotyczące tajników wiedzy zawodowej. Rywalizacja była wyrównana, a zwyciężyła drużyna… dziewczyn, które zdobyły najwięcej punktów za wszystkie zadania! Odwiedzający wysoko ocenili naszą gościnność i organizację😊 Do zobaczenia w marcu na Dniach Otwartych! A może wcześniej? Zapraszamy!

ZSM Info