0rekrutacja 1t-informatyk 2t-elektryk 3t-mechanik 4t-poj-sam 5t-budownictwa 6t-hotelarstwa 7-2II-LO-mundurowa 8mech-poj-sam 9monter-zabud

LO dla Dorosłych

E-dziennik

Galeria zdjęć

Rada Pedagogiczna

Akty prawne

Organizacja roku

Rekrutacja

2019/2020

Polityka jakości ZSM

"Jeśli a oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Albert Einstein
Dzisiaj szczęśliwy numerek to: 13


 

Nasi partnerzy:

We wtorek 9 stycznia odwiedziła nas grupa tegorocznych- przyszłych absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej z Suraża. Celem wizyty były zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego. Przy okazji nasi goście mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką zawodów, w których kształci nasz Mechaniak.

Oprowadzani po poszczególnych pracowniach przez uczniów klas drugich i trzecich, wykonywali zadania konkursowe dotyczące tajników wiedzy zawodowej. Rywalizacja była wyrównana, a zwyciężyła drużyna… dziewczyn, które zdobyły najwięcej punktów za wszystkie zadania! Odwiedzający wysoko ocenili naszą gościnność i organizację😊 Do zobaczenia w marcu na Dniach Otwartych! A może wcześniej? Zapraszamy!

ZSM Info

 


 

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.